طراحی سایت املاک
طراحی سایت املاک
جولای 15, 2020
طراحی سایت گردشگری
طراحی سایت گردشگری
جولای 22, 2020
طراحی سایت وکلا

مسئله‌ای که در سال های اخیر باعث تغییر نگرش افراد مختلف به فضای مجازی و دنیای وب شده، علاقه‌ی بیشتر مردم برای فعالیت در این فضاست. با گذر زمان مردم برای رفع نیاز های خود بیشتر به اینترنت رو می‌آورند. به گونه ای که حتی برای یافتن مطب یک پزشک یا حتی دفتر یک وکیل ، از اینترنت استفاده می‌کنند.

اهمیت طراحی سایت وکلا

همانطور که گفته شد امروزه مردم کمتر از قبل به جستجوی میدانی می‌پردازند و برای پیدا کردن مکان مورد نظر خود ، از رستوران گرفته تا مطب پزشک، از اینترنت کمک می‌گیرند. وکلا نیز از این قائده مستثنی نیستند. در مواردی اهمیت این مسئله برای وکلا بیش از سایرین است و نتایج بهتری برای آنان می‌تواند به همراه داشته باشد. وکلا امتیازات خوبی برای فعالیت در اینترنت و داشتن یک وب سایت دارند. پرسش های فراوانی که از حوزه‌های مختلف در ذهن مخاطبان وجود دارد، یکی از این امتیازات است که باعث می‌شود تعداد فوق‌العاده زیادی از بازدیدکنندگان را به سمت خود بکشد.

طراحی سایت وکلا

مزایای طراحی سایت وکلا

وکلا به چند دلیل می‌توانند بیشترین بهره برداری را از یک وب سایت داشته باشند. یکی از دلایل همانطور که اشاره کردم تعداد بالای سوالات حقوقی مردم است. با جستجوی ساده‌ای در وب سایت های مشاوره حقوقی به خوبی این موضوع قابل مشاده است که مخاطبین این سایت ها تعداد زیادی از افراد جامعه را در بر می‌گیرد. وکلا می‌توانند با پاسخگویی به این سوالات و ارائه مشاوره آنلاین، هم ارتباط خود را بیشتر کنند و به جذب مخاطب بپردازند و هم می‌توانند بازدید سایت خود را بالا برده و به رتبه‌های بالای موتورهای جستجو مانند گوگل برسند. معرفی شخص و ارائه سوابق تحصیلی و کاری از دیگر مزایای طراحی سایت وکلا است.

امکانات یک سایت وکالت

یک سایت وکالت علاوه بر امکاناتی نظیر پرسش و پاسخ و مشاوره آنلاین، می‌تواند قسمتی برای انجام محاسبات مختلف مانند محاسبه نرخ روز مهریه و مسائل مشابه، تعیین نوبت به صورت آنلاین و غیرحضوری، امکان پرداخت آنلاین حق مشاوره، محاسبه حق دادرسی و حق‌الوکاله به صورت آنلاین، امکان ارائه برخی درخواست ها به صورت آنلاین، انتشار مقالات و اخبار و موارد دیگری که می‌تواند بسته به حوزه‌های کاری وکیل به امکانات گفته شده اضافه گردد.

 

طراحی سایت وکلا

 

پشتیبانی و فعالیت مستمر در سایت

مسئله‌ای که به نظر من از طراحی سایت هم مهم تر است، پشتیبانی و بهینه سازی مستمر وب سایت است. کاری که اگر اتفاق نیافتد، تمام زحمات به باد خواهد رفت. هدف از طراحی سایت دیده شدن و معرفی کردن خود به مخاطب است، برای رسیدن به این هدف باید سایت در لیست اولیه گوگل در هنگام جستجوی کاربران قرار بگیرد. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که سایت به خوبی پشتیبانی شده و به طور مستمر فعال باشد. انتشار مقالات ، پرسش و پاسخ ، اخبار مربوط به حوزه های مختلف قضاوت و … مطالبی هستند که می‌توان برای فعالیت در سایت از آنها استفاده کرد.

بطور کلی امروزه داشتن یک وب سایت خوب و جذاب برای مخاطب و برقراری ارتباط با کاربران مجازی جزء جدایی ناپذیر کسب و کارهای گوناگون شده و باید برای استفاده از این فضا کوشید. فراموش نکنید که قبل از سفارش یک وب سایت حتما مشاوره طراحی سایت را بگذرانید تا به سایت مطلوب خود برسید.

 

طراحی سایت وکلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *