طراحی سایت انتشارات
طراحی سایت انتشارات
آگوست 2, 2020
طراحی سایت آتلیه عکاسی
طراحی سایت آتلیه عکاسی
آگوست 9, 2020
طراحی سایت ورزشی

در این مقاله درباره ی نوع دیگری از سایت های پرمخاطب یعنی سایت ورزشی صحبت کنیم سایت هایی که می توانند به افراد زیادی جهت و هدف ورزشی مشخصی دهند و در بعضی مواقع هم می توانند با دادن اطلاعات غلط ما را از سمت هدفمان دور کنند.

دیزاین و طراحی وب سایت ورزشی

یکی از دسته سایت هایی که بیشترین مشتریان را در شرکت های طراحی سایت و دیزاین آن اختصاص می دهد سایت هایی از نوع ورزشی می باشد . چرا که به دلیل وجود تنوع رشته های ورزشی و طرفداران و علاقمندان به آنها ، داشتن چنین وب سایتی چه خبری و چه اطلاعاتی و چه حتی فروشگاهی می تواند نوعی مزیت محسوب گردد در این وب سایت ها می توان از معرفی خود رشته ورزشی آغاز نموده و تاریخچه و بسیاری از اطلاعات را در اختیار مخاطبان آنلاین وب سایت قرار داد . نمایش نتایج آنلاین مسابقات ورزشی مرتبط با موضوع سایت و گرفتن آگهی ها می تواند مهم ترین منبع درآمد سایت ورزشی محسوب شود.

ورزش اکنون یکی از مهم ترین فعالیت های انسان ها در اوقات فراغت می باشد که شاید سر زدن به  یک سایت ورزشی برای آنها خوشایند باشد و ضرری نداشته باشد .

اکنون که کرونا شیوع پیدا کرده سایت های خبری می توانند نقش مهمی در اشتراک گذاری اخبار و اطلاعات و پخش زنده مسابقات و نتایج زنده داشته باشند .

پخش زنده مسابقات می تواند درآمد خوبی برای این سایت ها داشته باشد.

نکات طراحی سایت ورزشی

اگر شما یک باشکاه یا ارگان ورزشی هستید دارا بودن یک لوگوی مناسب می تواند کمک زیادی به شما کند .

سعی کنید طراحی سایت ورزشی تان در راستای برندتان بوده و ترجیحا از رنگ های مشابه با لوگو و برندتان در سایت استفاده کنید.

برای آن دسته از افراد که در باشگاه شما عضو هستند می توانید برنامه غذایی و برنامه تمرین باشگاه را به اشتراک گذارید. همچنین می توانید برنامه ی زندگی بازیکن های مطرح و شیوه ی زندگی ورزشی و حرفه ای آنها را انتشار کنید.

طراحی سایت ورزشی

می توانید برای بازیکنان و مربیان خود صفحه ای ایجاد و اطلاعات و زندگی آنها را به نمایش گذارید که این برای خود مربیان و بازیکنان بسیار مطلوب می باشد و همچنین باعث می شود که افرادی حتی برای آنکه در سایت شما اسمشان آمده باشد به باشگاه شما بپیوندند و درآمد شما افزایش پیدا کند . سعی کنید در سایت خود از رنگ های لوگو و پیراهن تیم خود استفاده کنید مثلا اگر رنگ لباس تیمتان قرمز است سعی کنید از این رنگ بیشتر از بقیه در سایت خود استفاده کنید همچنین سایت خود را در عین سادگی شیک و زیبا طراحی کنید چون سادگی باعث می شود که مخاطب از سایت شما خوشش آید و جذب شما شود.

می توانید از مشاوره های ورزشی استفاده و با وصل کردن مخاطبان سایتتان به آنها رتبه و مشتری های خود را افزایش دهید. یکی از جالبترین سایت ها که در این حوزه و مخصوصا ورزش های رزمی فعالیت می کنند سایت بیا ورزش می باشد . این وب سایت با ظاهری خشن و مشکی در ابتدا این احساس را به مخاطب می دهد که وارد چه سایتی شده بنابراین مطمئن باشید که بنا به موضوع وب سایتی که می خواهید و قرار است طراحی شود بهترین ها برای شما پیاده سازی شود.

اکنون کسانی که علاقه به طراحی سایت باشگاه یا تیم خود دارند می توانند با شرکت های مختلف طراحی سایت و سئو سایت و پشتیبانی گرفتن از آنها سایت خود را به خوبی هر چه تمامتر داشته باشند.

طراحی سایت ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *