طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی
ژوئن 12, 2020
طراحی سایت خبری
طراحی سایت خبری
ژوئن 18, 2020
طراحی سایت فروشگاهی

اگر اکنون فروشگاه دارید و می خواهید مشتریان زیادی جذب کنید و بازه جغرافیایی خود را برای فروش محصولاتتان گسترده تر کنید یا قصد راه اندازی کسب و کاری را دارید که می خواهید نسبت به هزینه های آن بازدهی بیشتری داشته باشید بهتر است همین الان اقدام به طراحی سایت فروشگاهی کنید و فروش محصولات خود را با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی افزایش دهید امروزه فروش به صورت فیزیکی به تنهایی نمی تواند عامل موفقیت شما در کسب و کارتان و افزایش فروش محصولاتتان شود کسب و کارهایی موفق تر هستند که در فضای اینترنت طراحی سایت فروشگاهی انجام داده اند و همچنین در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند. چون امروزه افراد برای رفع نیازهای خود به دنبال خدمات و محصولات خود در اینترنت هستند و تنها حضور در شبکه های مجازی هم کافی نیست در کنار آن باید طراحی سایت فروشگاهی متناسب با محصولات خود برای معرفی و افزایش قدرت برند و جذب مشتری داشته باشید و اعتبار برند و کسب و کار خود را بالا ببرید.

طراحی سایت فروشگاهی چیست؟

طراحی سایت فروشگاهی وب سایتی است که امکان نمایش محصولات و خدمات را به کاربران ارائه می دهد و شامل خدمات و محصولاتی است که تولید کننده یا فروشنده همراه با ویژگی های آن نمایش می دهد و امکان سفارش و خرید را برای کاربر فراهم می کند.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی چیست؟

در واقع طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی مانند یک کاتالوگ و بروشور برای معرفی محصولات و خدمات شما به صورت مجازی برای افزایش مشتریان و فروش می باشد.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

مزایای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و فروش اینترنتی

جذب مشتریان بیشتر

کاهش هزینه های رفت و آمد

ارائه محصولات و خدمات به همه شهرها و کشورها

فعال بودن فروشگاه در تمام ساعات روز بدون محدودیت زمانی

معرفی و شناساندن برند به مشتریان

افزایش قدرت برند

کاهش هزینه های مربوط به اجاره محل

در دسترس بودن کامل اطلاعات مربوط به محصولات و تسهیل دسترسی به آن اطلاعات

 تهیه و تنظیم کامل اطلاعات مربوط به محصولات

به دست آوردن نظرات و دستیابی به سلایق کاربران

برقراری ارتباط با مشتریان و تبلیغات محصولات به مشتریان

و در آخر ارائه خدمات بهتر و مفیدتر

سفارش طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

مزایای خرید اینترنتی در سایت های اینترنتی

به دست آوردن مشخصات کلی و جزئی مربوط به محصولات

قدرت انتخاب و تصمیم گیری برای خرید محصولات طبق توضیحات مطرح شده

کاهش رفت و آمد و هزینه های مرتبط با آن

سفارش طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

ما مشتریانمان را در سفارش طراحی سایت فروشگاه اینترنتی یاری می کنیم چون توسعه کسب و کار و افزایش فروش مشتریانمان برای ما مهم است و در این راستا قبل از آغاز کار یک جلسه مشاوره رایگان برگزار می کنیم و نیازهای آنها را بررسی می کنیم و سایت را تحلیل می کنیم تا امکاناتی در سایت ارائه دهیم که پاسخگوی نیازها و سوالات مشتریان باشد. بعد وارد مرحله گرافیک شده و سایتی را با امکانات تحلیل شده با گرافیک منحصر به فرد در اینترنت پیاده سازی می کنیم سپس با آخرین استانداردهای گوگل سایت را طراحی نموده تا بتواند از مشتریان خود در رقابت پیشی بگیرد.

و برای اینکه طراحی سایت فروشگاهی مشتریان پشتیبانی ضعیفی نداشته باشد به مدت یکسال به صورت رایگان سایت را پشتیبانی می کنیم و بعد از یک سال مشتری می تواند پشتیبانی را مجدد تمدید کند.

طراحی اپلیکیشن برای سایت و سئو و بهینه سازی سایت را انجام می دهیم تا وارد عرصه بازاریابی اینترنتی شود و در رتبه های بالاتر در جستجوی گوگل قرار گیرد تا فروش به طور قابل توجهی افزایش یابد.

طراحی سایت فروشگاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *